Планові відключення електроенергії в Київській області 19 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
18 Листопада 2021, 20:55
Поділитися:

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Київський шлях, Вишневий, Троїцька, Поштовий, Військовий, Котляревського, Набережна, Заводський, Миру пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Березань: Героїв Небесної Сотні, Зінченка, Максютівський, Господарський пров., Левадна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Березань: Цегельна, Набережна, ім. Григорія Сковороди

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Січневого Прориву, Матросова

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Сидори: Хоздвір

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Тарасівка: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Богуславський

Богуслав: Сонячна, Лугова, Чехова, Ватутіна, Толстого, Толстого пров., Ярова, Корольова

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Богуславський

Медвин: Дученці, Гірчаків, Червінська, Кущі, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Ремонтні роботи

з 6 по 17 год

Бориспільський

Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Іванків: Комарова пров., Чубинського, Комарова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Бородянський

Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Пухівка: Каштановий, Комсомольська, Центральна, Молодіжна, Нова, Оксамитова, Радгоспна, Садова, Липова, Педагогічна, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Лугова, Піщана, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Котовського, Лісовий, Журавлина, Леніна, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Єдності, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Піонерів, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, -, Сонячна, Радянська, Солов’їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька, Соборна, Армійська, Пасічанський, ” ур. “”Дубрівка”””

Рожни: Коцюбинського, Вербинна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Науки, Пролетарська, Паркова, Офіцерська, Будівельників, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз’єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька, Щорса, Загребельного Павла, Тичини Павла

Літки: Сонячна

Велика Димерка: Шевченка

Бровари: Київська, Батуринська

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка, Центральна

Жердова: Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Літки: Шевченка, Музиченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Броварський

Літки: Шевченка, Музиченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Грушевського, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Шевченка, Злагоди, Драгоманова, Кобилянської, Абрикосова, Сковороди, Фельдмана, Мазепи, Стефаника, Майбороди, О.Вишні, Чубинського, пров. О.Вишні, Виноградна, Зіркова, Спортивна, Нечуй-Левицького, Винниченка, Соборний

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Броварський

Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Ремонтні роботи

з 9 по 10 год

Васильківський

Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Васильківський

Устимівка: Лісова, Комінтерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Залізне: Мічуріна, Горовий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Пологи: Щорса, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Гребінки: Франка, Жовтнева

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Васильківський

Гребінки: Леніна, Челюскінців

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Пологи: Леніна, Береговий

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Гребінки: Перемоги, Сонячна, Вишнева

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Гребінки: 1 Травня, Котовського, Чапаєва, Чехова, Островського, Чехова пров., Фрунзе пров., Фрунзе

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Гребінки: Київська, Молодіжна, Кірова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Гребінки: Карла Маркса, Леніна, Лесі Українки, Горького, Ворошилова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Пологи: Гагаріна, Леніна, Суворова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Пологи: Білоцерківська, Садова, Лесі Українки

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Пологи: Леніна, Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Вишгородський

Хотянівка: СТ “Пролісок”, СТ “Каскад”, Садова, СТ “Зоря”, СТ “Рассвет”, СТ “Червоний прапор”, СТ “Ялинка”, СТ “Залізничний”, СТ “Нива”, СТ “Лаванда”, СТ “Дружба КПІ”, СТ “Урожай”, СТ “Лелека”, СТ “Лотос”, СТ “Лотос-1”, СТ “Озерне”, СТ “Озерний-3″, Масив “Світанок”, СТ ” Азарт”, СТ “Глядин”, СТ “Сонячний”, СТ “Оболонь”, СТ “Пролісок-10”, Лісова, Лісовий, Піщана, СТ “Світанок”, Яблунева, Михайлівська, Урочище Баштан, масив “Північний”, СТ “Дальнє”

Лебедівка: СТ “Глядин”, Озерна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Вишгородський

Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ “Берізка”, Польова, Садова, СТ ” Полімер”, СТ “Поліграфіст”, Молодіжна, Лугова, СТ “Авіатор”, СТ “Алмаз”, Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище “Акація”

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Володарка: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Володарський

Володарка: С.Палія, Зв’язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Березна: Академіка А.П. Комара

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Нова Оржиця: Садова, Першотравнева, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Розважів: Сидоровицька

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Іванківський

Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Заруддя: Миру, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Іванківський

Іванків: Молодіжна, З.Космодем’янської

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 10 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Пролетарська, 2 Північний Тупік

Коцюбинське: Меблева

Горенка: Радгоспна, Польова, Леніна, Приозерна, Садова, Молодіжна, Київська, Озерна, Фасадна, Сонячна, Селянська, Мічуріна, Кільцева, Вулиця невизначена, Заводська, Лісова, Київський

Мироцьке: Радгоспна

Мощун: Лесі Українки, Лісова, Лісництво, Грушевського пров., Жовтнева, Шевченка, Леніна, Лугова, Кірова, Вишнева, Франка, Б.Хмельницького, Грушевського

Гостомель: Незалежності

Нові Петрівці: Леніна

Боярка: Агрономічна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Учительський, Миру, Лугова, Південна, Садовий, Учительська, Садова, Волгоградський, Січових Стрільців пров., Січових Стрільців, Заводська

Ірпінь: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Котляревського, Натана Рибака, Ленінградська, Героїв пров., Полтавська, Дзержинського, Покровська

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Білогородка: Зоряна, Лисенка, Полунична, Садова, Проліскова, Кірова, З.Космодем’янської, Травнева, Новоселиця, Запорізька, Молодіжна, Тарасівська, Райдужна, Будівельна, Богатирська, Чарівна, Гетьманська, Грушева, Депутатська, Затишна

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Любимівка: Польова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гурівщина: Київська, Поповича, Тарасівська

Личанка: Кооперативна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Тарасівка: Зелена, Абрикосова, Зоряна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Новосілки: Теремська, Деметра

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гурівщина: Київська, Поповича, Тарасівська, 31+250 км автошляху Київ-Чоп

Шпитьки: Центральна, Леніна, Паркова, Аеродромна, Фермерська, Гагаріна, Поле, Господарська, Щаслива, Нова, Щорса, Шевченка, Смолянська, Перемоги, Калинова, Личанська, Весняна, Незалежності, Північна

Личанка: Кооперативна, Нова, Центральна

Бузова: Комарова

Білогородка: Річна

Крюківщина: Садова

Технічне переоснащення

з 10 по 15 год

Кагарлицький

Гребені: Київська, Дніпровська, Героїв Дніпра

Юшки: Шурухіна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Освітянська, Дніпровська, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар’єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Калинівка: Київська

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова

Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар’єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна

Забуяння: пров. Гната Майстренка

Калинівка: Спортивна

Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Андріївка: О.Меля

Осиково: Чапаєва

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар’єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Макарівський

Северинівка: Перемоги, Гагаріна, Ватутіна

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Миронівка, Кільцева

Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова

Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря

Усунення дефекту

з 8 по 19 год

Миронівський

Пії: Левадна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська

Ремонтні роботи

з 8 по 15 год

Миронівський

Росава: Київська, Кондратовича, Квітневий, Бібліотечна, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ “Медик”

Підгірці: Піщана

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Підгірці: Садова, Піщана

Обухів: Шпаківська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Чумацький шлях, Солов`їна, Шпаківська, Садова, Незалежності

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Яровівська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ “Сонячний”

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Обухівський

Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 16 год

Обухівський

Германівка: Олени Ковальчук, Дніпровської Чайки

Семенівка: Садова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Гагаріна, Войтенка, Б.Хмельницького

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Олени Ковальчук, Б.Хмельницького

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Капустяна: Капустяна

Нові Безрадичі: Капустяна, Березова, Київська

Обухів: Гоголя

Щербанівка: Шевченка

Старі Безрадичі: Капустяна, Конюша

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Братів Пономарьових, Коваленка

Обухів: Київська

Нові Безрадичі: Набережна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Коваленка, Прирічкова, Виговського, 30 років Перемоги, Перемоги

Семенівка: Прирічкова

Обухів: Васильківська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Красна Слобідка: Набережна, Матросова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна, СТ “Медик”

Старі Безрадичі: СТ “Медик-3”

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Київська, пров. Підгірний

Старі Безрадичі: СТ “Підгірне” , вул Вишнева, Тиханська, Київська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

П.-Хмельницький

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Синява: Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева

Рокитне-2: Радгоспна, Білоцерківська

Рокитне: Радгоспна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Лісова, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Шамраївка: Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Сквирський

Шамраївка: Новоселиця, Центральна, Шевченка

Безпечна: Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Сквирський

Шамраївка: Волоти

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Сквирський

Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Сквирський

Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Ставищанський

Розумниця: Радісна, Жовтнева, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Білоцерківська, Промислова, Лесі Українки, Лермонтова, Тичини, Набережна, Зелена

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Таращанський

Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров., Видна, Сікевича Володимира, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні, Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Шевченка пров., Виговського Івана, Мазепи Івана пров., Софіївська, Ломана, Зарічна, Піонерська, Соснова, Лисенка Миколи, Грибенка, Амосова Миколи, Вільхова, Івана Багряного, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Озерна, 40 років Перемоги

Тетіїв: Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Тетіївський

Теліжинці: Вишнева, Зарічна, 60-річчя Жовтня, Вінницька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Тетіївський

Черепинка: Лісова, Радянська, Комсомольська, Мічуріна, Кузнецова

Черепин: Радянська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Голодьки: 8 Березня, Вишнева, Цвіткова, Лісова, Жовтнева, Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Шкільна, Крючкова, Польова, Набережна, Нова, Колгоспна, Колесніка, Садова

Росішки: 60-річчя Жовтня

Стадниця: Зарічна, Заводська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Фастівський

Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний

Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова

Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви

Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Скригалівка: Квітнева

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Фастівський

Фастів: Дорожна, Короленка, Тургенєва, Маяковського, Бондарівська, Маяковського пров., В. Винниченка

Мала Снітинка: Дорожна, Вишнева, Центральна, СТ “Зв`язківець”, вул.Дорожна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Яготинський

Лемешівка: Центральна, Ватутіна, Радгосп, Польовий стан, Гагаріна, Трудова, Жовтнева, Чапаєва

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Богданівка: Бондаренка

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА