Після війни на ринку нерухомості зросте попит завдяки інвестиціям з-за кордону, – комерційна директорка “Інтергал-Буд” Лаєвська

Після війни на ринку нерухомості зросте попит завдяки інвестиціям з-за кордону, – комерційна директорка “Інтергал-Буд” Лаєвська
7 Листопада 2023, 18:00
Поділитися:

7 листопада 2023 г. 17:44

Провідні гравці української будівельної галузі прогнозують зростання попиту на квартири у новобудовах з боку іноземних інвесторів після завершення бойових дій в Україні.

Про це KВ стало відомо з інтерв’ю комерційної директорки “Інтергал-Буд” Анни Лаєвської.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми впевнені, що як тільки закінчиться активна фаза бойових дій, в нас буде великий попит з боку іноземних інвесторів. Країна стала однією з найпривабливіших локацій для подальшого розвитку, незважаючи на усі руйнування і біль, з якими ми стикаємось. І це дуже добре для економіки”, – розповіла Лаєвська.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Так, на думку директорки, такий тренд позитивно вплине на українську економіку. Адже грає велику роль у формуванні ВВП країни і зможе підтримати економіку: від створення нових робочих місць до закупівлі матеріалів українського виробництва.

“Це завжди податки, робочі місця, стимулювання до розвитку інших галузей економіки через закупівлю українських матеріалів. Бо будівельники працюють з українською цеглою, українським бетоном, закуповують вікна в українського виробника. Хіба що ліфти і деякі декоративні елементи оздоблення везуть з-за кордону. Тож чим більше угод на ринку, тим більше стимулів для роботи для забудовника і тим більше розвитку іншим галузям і краще наповнений державний бюджет”, – додає Анна Лаєвська.

Як раніше писала KВ, наприкінці жовтня один з провідних гравців будівельного ринку, компанія “Інтергал-Буд”, оголосив про старт альтернативної іпотечної програми з державним “Ощадбанком”. Програмою передбачено придбання житла під 7% річних, а щомісячний кредитний платіж дорівнює середній вартості оренди однокімнатної квартири у Києві. Очікується, що ця ініційована бізнесом іпотека стане альтернативою “єОселі” для тих людей, хто не підпадає під критерії держпрограми. Гравці ринку передбачають, що подібних спільних програм у девелоперів та банків з часом стане більше. Що стало передумовою цьому та хто і за яких умов зможе узяти посильний кредит на купівлю квартир в столиці, KВ розповіла комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

Читайте: “Альтернатива дешевої іпотеки “єОселя” від девелопера не має обмежень і працюватиме швидше”, — комерційна директорка “Інтергал-Буд” Лаєвська

Фото: Євген Лоюк

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона