Підрозділи Сил оборони Києва провели навчання на північному кордоні

image
22 Січня 2023, 17:11
Поділитися:

22 січня 2023 г. 17:05

На північному кордоні пройшли чергові навчання підрозділів зі складу угруповання сил та засобів оборони міста Києва. Зокрема було відпрацьовано тактику знищення повітряних цілей, блокування та знищення живої сили противника, штурмові дії стрілецьких підрозділів в межах населеного пункту.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника штабу – заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Павлюка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“В умовах, максимально наближених до бойових, особовий склад відпрацьовував вміння виявляти та знищувати тактичні групи десанту противника шляхом блокування та завдання їм ураження танковими підрозділами, вогневими групами, оснащеними БТР MaxxPro, та підрозділами піхоти”, – зазначив Павлюк.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також під час навчання особовий склад відпрацьовував питання взаємодії штурмових стрілецьких груп з броньованою технікою під час штурму населеного пункту.

Нагадаємо, на північних напрямках оборони України триває створення мобільних вогневих груп протиповітряної оборони (ППО). Вже створено 19 груп ППО на базі потужних позашляховиків. Зокрема, посилюється і захист повітряного простору Києва. Також тривають роботи з нарощування фортифікаційного обладнання районів та рубежів оборони столиці та Київщини за допомогою довготривалих вогневих споруд.

Читайте: На Київщині Сили оборони відпрацювали протидію ДРГ ворога (відео)

Фото: скріншот відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона