Підприємців Київщини запрошують на обговорення державних програм підтримки

Підприємців Київщини запрошують на обговорення державних програм підтримки
5 Березня 2025, 07:16
Поділитися:

Київська обласна військова адміністрація запрошує підприємців до участі в онлайн-зустрічі на тему «Державні програми підтримки бізнесу». Захід відбудеться 5 березня 2025 року об 11:00 в рамках платформи «Діалог влади та бізнесу». Про це повідомили у Київській ОВА на фейсбуці.

На зустрічі обговорять актуальні питання щодо державної підтримки бізнесу, а також на виявлення проблемних питань, що потребують вирішення через органи влади чи органи місцевого самоврядування.

Для участі потрібно зареєструватися ТУТ.

Нагадаємо, що платформа «Діалог влади та бізнесу» створена за ініціативи Президента України Володимира Зеленського у рамках Конгресу місцевих та регіональних влад.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

Джерело: Містоінформ