Під Мироцьким на Київщині знайшли захоронення чоловіків, вбитих окупантами (відео)
30 Квітня 2022, 17:50
Поділитися:

30 квітня 2022 г. 17:44

У Київській області 29 квітня на території Бучанського району виявили яму з тілами трьох чоловіків, яких рашисти катували, а потім жорстоко вбили. Загалом на території столичної області слідчі оглянули 1202 тіла цивільних громадян, убитих російськими окупантами.

Про цеKВстало відомо з повідомлення пресслужби ГУ Нацполіції в Київській області.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Правоохоронці повідомили. що місце захоронення знаходиться в лісі поряд із селом Мироцьке. Жертвам, знайденим в похованні, зв’язували руки, намотували на обличчя тканину, аби закрили очі, у деяких чоловіків в роті знаходився кляп. На трупах присутні сліди тортур, а також вогнепальні постріли в різні частини тіла.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Жертв катували тривалий період часу, на кінцівках знайдено кульові поранення. Наостанок кожному із чоловіків стріляли у вухо. Це чергове масове поховання, яке зробили окупанти на території Бучанського району, того багатостраждального району, де вбили і закатували вже більше тисячі громадян” – зауважив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Поліція вже провела огляд тіл загиблих, нині їх скеровано на судово-медичну експертизу. Загалом на території Київщини слідчі оглянули 1202 тіла цивільних громадян, убитих російськими окупантами.

Нагадаємо, в Київській області станом на 27 квітня правоохоронці виявили та оглянули 1150 тіл загиблих цивільних громадян. Знайдені тіла було доставлено до судово-медичних установ. У багатьох людей судмедексперти виявили кульові поранення.

Читайте: В Бородянці на Київщині знайшли дві братські могили з дев’ятьма загиблими

Фото: ГУ Нацполіції в Київській області

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона