Під Києвом вже почали будувати завод із виробництва дронів Bayraktar

Під Києвом вже почали будувати завод із виробництва дронів Bayraktar
7 Лютого 2024, 06:00
Поділитися:

Турецька оборонна компанія Baykar почала будівництво заводу під Києвом, де виготовлятимуть моделі безпілотників Bayraktar. На виробництві працюватиме близько 500 людей.

Про це агентству Reuters повідомив гендиректор компанії Халук Байрактар.

Згідно із заявою компанії Baykar, вони підписали угоди про експорт свого дрона TB2 із 30-ма країнами. Зокрема до них від 2018 року входять Україна, Ефіопія, Лівія та Азербайджан.

“Наш завод будується і нам потрібно близько 12 місяців, щоб завершити будівництво, а потім ми перейдемо до внутрішньої техніки, обладнання та організаційної структури”, — сказав генеральний директор Baykar Халук Байрактар і додав, що завод в Україні буде великий, і компанія планує працевлаштувати близько 500 людей.

Він також зазначив, що потужності виробництва становитимуть близько 120 одиниць дронів щороку, але досі не ясно, чи буде виробництво на українському заводі зосереджено на моделі безпілотників TB2 або TB3.

Відповідаючи на запитання, чи можуть питання безпеки, пов’язані з війною, викликати занепокоєння для заводу, Байрактар сказав, що плани “повністю просуваються вперед” і що “ніщо не може їх зупинити”.

Раніше, ІА “MKV” повідомляло, що у Макарові закупили FPV дрони для ЗСУ.Джерело