Під час сварки схопився за ніж: у Києві заарештували чоловіка, який поранив жінку, – ФОТО

Під час сварки схопився за ніж: у Києві заарештували чоловіка, який поранив жінку, – ФОТО
19 Жовтня 2024, 15:37
Поділитися:

У Києві чоловік встромив своїй співмешканці ніж у груди.

Про це повідомила поліція.

До правоохоронців звернулася жінка, яка розповіла, що чоловік побив та наніс ножове поранення її доньці.

На місце виїхали патрульні, слідчо-оперативна група та медики. Там вони з’ясували, що жінка мала конфлікт зі своїм 44-річнис співмешканцем. Під час сварки він вихопив кухонний ніж і вдарив її просто у груди.

Чоловік вже відбув шість років за гратами за аналогічний злочин: десять років тому він тяжко травмував вітчима цієї ж жінки.

Його повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 КК (умисні тяжкі тілесні ушкодження). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Наразі нападник під вартою.

Нагадаємо, раніше у Києві чоловік пограбував 18-річну студентку.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua