Петиція про заборону в’їзду громадянам рф в Україну впродовж пів століття очікує на розгляд президента

Петиція про заборону в’їзду громадянам рф в Україну впродовж пів століття очікує на розгляд президента
9 Серпня 2022, 11:05
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 10:20

Електронна петиція про заборону в’їзду росіян на територію України на наступні 50 років набрала понад 26 тисяч підписів. Тепер на неї повинен відреагувати президент України Володимир Зеленський.

Про це KВстало відомо з інформації на сторінці петиції на сайті електронних петицій президента України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Петиція набрала більше 26,7 тисяч голосів, і тепер очікує на розгляд. Автор звернення пропонує заборонити відвідувати територію України всім росіянам, крім тих, хто воював на боці нашої країни.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“На жаль, за ці 8 років влада не спромоглася захистити Україну від диверсантів, агентури та коригувальників, які увесь цей час прибували в Україну через безвізовий режим з росією. Ми поплатилися за це тисячами життів. Задля безпеки кожного українця зараз і у майбутньому, ми пропонуємо повністю закрити в´їзд в Україну усім росіянам на наступні 50 років та не видавати посвідки на проживання росіянам окрім тих, хто воював на боці України у російсько-українській війні”, – йдеться в петиції.

Нагадаємо, з 1 липня 2022 року почало діяти рішення про візовий режим з громадянами рф. Запровадити візовий режим з росіянами Шмигалю запропонував президент Володимир Зеленський, а йому, у свою чергу, зробити це запропонувала громадськість через електронну петицію, яку підтримав і сам Зеленський.

Читайте: Петиція про надання Роману Ратушному звання Героя України (посмертно) набрала необхідну кількість голосів

Фото: tvoemisto

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона