Перспективи приміського залізничного сполучення Київщини проаналізували на Всеукраїнському форумі
image
23 Лютого 2021, 17:06
Поділитися:

23 февраля 2021 г. 17:03

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму “Україна.30”.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

“Проєкт City Express досить прагматичний, практичний і реальний. Він не потребує дуже великих вкладень, але він дасть значний ефект Києву, дозволить розвантажити дороги і дозволить киянам дихати чистішим повітрям. Сьогодні кожного дня до Києва приїжджає до 450 тис. осіб. З них 77 тис. приїжджає залізничним транспортом вдень. В рамках цього проєкту ми плануємо збільшити кількість пасажирів до 150 тис. пасажирів в день”, – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Володимир Жмак.

Він також розповів, що проєкт є практичним і для його реалізації вже є необхідна інфраструктура.

в Телеграм

“Сьогодні ми плануємо, відремонтувавши деякі ділянки, покращивши диспетчеризацію, вийти на цифру 150 тис. пасажирів в день. Ми будемо впроваджувати нові інструменти для приміського руху — це човникові електрички. Ми будемо починати експлуатацію човникових електричок на маршруті Буча-Святошино для того, щоб об’єднати метро з приміським сполученням”, – розповів Володимир Жмак.

Читайте: Олексій Чернишов: Програма “Велике будівництво” дає поштовх для розвитку економіки країни

Фото: пресслужба КОДА.

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА