Перша сесія в Ірпені: хаос та голосування за секретаря ІМР
image
20 Листопада 2020, 17:18
Поділитися:

Сьогодні в Ірпені відбулася перша сесія нової ради. Початок був достатньо спокійний, міський голова та новообрані депутати отримали посвідчення та склали присягу. Після урочистої частини, Олександр Маркушин запропонував вирішити кадрові питання. І тут почалося…
Конструктивної роботи не вийшло. Депутати Голосу, ЄС та Батьківщини не дали можливості працювати: кричали, перевивали головуючого та доповідачів, дехто навіть намагався влаштувати “силові розборки”.

Кандидату на посаду секретаря Анжелі Макеєвій не дають виступити 
Новобраний голова Олександр Маркушин вніс подання обрати Анжелу Макеєву секретарем ІМР від фракції “Слуга народу”. Під час таємного голосування з потрібних 20-ти голосів її кандидатура набрала 19. На сесії так і не змогли обрати секретаря міської ради.
Сьогоднішня сесія показала, що в Ірпені по факту поки не працює жодна більшість чи коаліція. Підписаний кілька днів тому меморандум, так і залишився лише на папері. Не всі депутати партій-підписантів меморандуму підтримують таку більшість. Яскравим прикладом цьому є сьогоднішня ситуація з депутаткою від ЄС, яку Ярослав Куц намагався практично примусити залишити сесійну залу. 

Підписуйтесь на нас уФейсбук, Інстаграм, ТелеграмтаYouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА