Перевозник про підписи клавдіївців, родинні зв’язки зі старостою Микулич та наркоманів з Дії громади
image
5 Лютого 2021, 10:54
Поділитися:

Голова ОТГ відповів на наше питання щодо офіційної громадської ініціативи про призначення старостою Клавдієво-Тарасового та Пороскотня одного з двох кандидатів, за яких громадяни проголосували під час місцевих виборів, на підтримку якої громадське об’єднання Дія громади зібрало 245 підписів.

За словами Перевозника, висування кандидатури на старосту – виключне право голови.

“Я її вніс, рада проголосувала”, – відповів Петро Петрович.

Разом з тим, Перевозник запевнив, що селищна рада має надати офіційну відмову громадській ініціативі, у якій має бути обгрунтування.

Крім того, голова запевнив, що у призначенні старостою села Микуличі його двоюрідного племінника немає конфлікту інтересів. З даного приводу, нібито, навіть проводились певні консультації.

Також Перевозник прокоментував свої висловлювання про наркотичне сп’яніння учасників ГО “Дія громади” та журналістів 360 під час минулої сесії. Він стверджує, що знаходився у емоційному стані через події під його будинком і сказав це, оскільки йому повідомили про це якісь люди, назвати яких відмовився.

“Якщо це не правда, я у вас вибачення прошу”, – сказав Петро Перевозник наостанок.

Ой, та годі вам, ми на вас і не ображались 🙂

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА