Переселенці у Студениківській громаді отримали гуманітарну допомогу

image
22 Жовтня 2022, 12:20
Поділитися:

22 жовтня 2022 г. 12:02

Вимушено переселені особи з зони бойових дій у Студениківській громаді отримали гуманітарну допомогу. Всього допомогу отримали 197 людей.

Про це KВ стало відомо з публікації Студениківської сільської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

До надання допомоги залучилась компанія IKEA, тому люди отримали товари для влаштування домівок.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Допомога надходила до громадян адресно й за списками. Переселенці отримали матраци, подушки, ковдри, постільна білизна, рушники, кухонний посуд та предмети гігієни.

“Більшість із людей каже, що не знає про долю своїх будинків і часто не розуміє, як далі складеться життя. Відразу по приїзду вони ще здригалися від ударів сокири по дереву, коли сусід колов дрова, і просиналися від пронизливої нічної тиші. Зараз уже звикли. Але головне питання, коли вже можна повернутись додому. На нього може відповісти тільки час і ЗСУ! Молимось, щоб це було якомога швидше і легше. А поки що люди обживаються на новому місці й раді будь-якій допомозі, бо з дому виїхали у чому були”, – коментує голова тергромади Марія Лях.

Як раніше писала KВ, у ККП м. Василькова витратили 144 тисячі гривень, щоб купити декілька альтанок для облаштування модульного містечка на території Васильківської міської громади.

Читайте: Борги і ВПО: на Бориспільщині шукають можливість дати тепло у табір, де отримали прихисток більше двох сотень переселенців

Фото: Студенківська сільська рада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона