Перемога вихованців броварського спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан» у Дніпрі

28 Лютого 2019, 20:29

23 лютого  у  місті Дніпро відбувся Відкритий кубок Дніпропетровської області по кіокушинкайкан карате (IKO Matsushima) і 6-й Міжклубний турнір серед початківців «Білий тигр».

Бровари представляли вихованці спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан» (ДЮСШ «Спартак»), який очолює володар чорного поясу ІІІ дан Андрій Гаврилюк. У змаганнях приймали участь 350 каратистів.

Нашими чемпіонами стали: Загороднюк Дмитро, Мисько Ярослав, Брусенцев Артем, Жалінський Владислав, Бровко Андрій, Платошин Роман, Козлов Іван. 2 місце посіли: Хижняк Іван, Курячий Костя, Сніжко Ілля, Бойко Роман. 3 місце: Стащук Тимофій, Кушнір Олег, Бондар Богдан.

В підсумку броварські «будоканівці» завоювали перше місце, показавши найкращий результат.