Переяславці у фінальних іграх стали третіми, проте, на Київщині вони перші

8 Травня 2019, 11:22

Автор Visnik, Опубліковано: Травень 8th, 2019

Команда “ПЕРЕЯСЛАВ” третя в чемпіонаті, проте, краща в області

Тренер ДЮСШ Ірина Бикова повідомила, що 7 травня у Переяславі пройшов фінал відкритого чемпіонату юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2008 року народження. Першою півфінальною парою стали команди БК «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» та «ПЕРЕЯСЛАВ». Переяславським юнакам вдалося нав’язати боротьбу лише протягом першої чверті, надалі вже берегли сили для другої зустрічі, перемога Черкас – 71:23. Другою півфінальною парою стали сусіди турнірної таблиці регулярного чемпіонату – БК «МОБІ» (ДЮСШ м. Бровари) та «КДЮСШ» (м. Ніжин). Напружена та емоційна гра до самої фінальної сирени. Неочікувана зміна захисту від Ніжина та коротка ротація броварської лави запасних принесли перемогу ніжинським юнакам – 45:39. Гра за 3 місце Юнацької баскетбольної ліги Київської області відразу двох обласних команд надавала переможцю ще й чемпіонство Київської області. Запекла боротьба, шалені емоції, неймовірна самовіддача гравців обох команд… фортуна була на

Момент гри між командами «Переяслав»-«Черкаські Мавпи»

боці команди «ПЕРЕЯСЛАВ» – 52:43.

У фіналі «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» більш ніж впевнено перемогли своїх опонентів із Ніжина 68:18 і стали чемпіонами відкритої першості юнацької баскетбольної ліги.

Друге місце за баскетболістами «КДЮСШ» із Ніжина, третю сходинку посіли переяславці.

Серед команд Київської області:
1 місце – «ПЕРЕЯСЛАВ» (тренер Ірина Бикова);
2 місце – БК «МОБІ» (ДЮСШ м. Бровари) (тренер Марина Рубайло);
3 місце – БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка) (тренер Сергій Бондаренко).