Переяславський центр ДСНС вкладе 29,7 млн гривень в автоматизацію сповіщень

image
13 Жовтня 2023, 19:30
Поділитися:

13 жовтня 2023 г. 19:25

Центр зв’язку та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) провів тендери, щоб створити систему оперативного інформування людей за допомогою СМС-розсилок. Для цього знадобиться не лише відповідна апаратура, а й інженерні послуги. Терміни для переможців відкритих торгів стислі – листопад-грудень 2023 року.

Про цеKВ дізналася з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно одного оголошення, Центр зв’язку та управління ДСНС за “створення системи оперативного інформування населення з використанням сервісу широкомовного передавання повідомлень операторів мобільного зв’язку” заплатить 6 млн 100 тис. гривень. Гроші за комплексні інженерні послуги (мають бути надані замовнику до 20 грудня 2023 року) отримає ПрАТ “ДІПРОЗВ’ЯЗОК”.

Згідно іншого оголошення, ТОВ “АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ” за договором з Центром зв’язку та управління ДСНС отримає за майже 200 комплектів автоматизованих робочих місць (апаратні частини машин для обробки даних мають бути поставлені замовнику до 30 листопада) 22 млн 521 тис. 496 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися у столиці минулого тижня:

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона