Педіатри Ірпінської амбулаторії №7 запрошують на підписання декларацій

image
25 Січня 2023, 14:09
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Два педіатри Ірпінської амбулаторії сімейної медицини №7, що на вулиці Університетській, 2Л/1, ще мають місця для нових пацієнтів і запрошують на підписання декларацій. Про це повідомляє Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги.

«Лікар-педіатр Вальковець Олександр Федорович – кваліфікований, чуйний та уважний лікар. Кеба Марина Анатоліївна, лікар- педіатр – толерантна, уважна, чуйна до маленьких пацієнтів», – наголошують в Центрі.

Записатися на прийом до лікарів амбулаторії №7 можна зателефонувавши до реєстратури: +380(4597)95207, +380(50)3411207.

Також ірпінські медики нагадують, що в амбулаторіях громади діють «дні здорових дітей». До прикладу, а в амбулаторії №7 – це вівторок та четвер. У ці дні приймаються тільки новонароджені та здорові діти різного віку. Хворих дітей у такі дні педіатри не приймають, щоб запобігти перехресним захворюванням. У разі невідкладних випадків медики радять звертатися в «швидку».  

Дізнатися, коли у вашій амбулаторії «дні здорових дітей» можна у реєстратурі закладу. Контактні телефони усіх амбулаторій Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги на сайті підприємства.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV