Пасажири комунального транспорту не платитимуть за проїзд повторно після відбою тривоги – КМДА

image
1 Серпня 2022, 20:37
Поділитися:

1 серпня 2022 г. 20:35

У Києві пасажири комунального наземного транспорту не сплачуватимуть за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги. Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як поінформував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, після відбою повітряної тривоги пасажири зможуть продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно. Контролери будуть попереджені про це та отримають відповідні інструкції.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він також роз’яснив, що трамваї після отримання сигналу про повітряну тривогу довозитимуть пасажирів до найближчої зупинки, автобуси та тролейбуси – до найближчої зупинки або розширення проїжджої частини – “кишені”. Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Сплачувати за проїзд повторно не треба в обох випадках.

Пасажирів закликали користуватися укриттями та не залишатися на зупинках під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, Відсьогодні, 1 серпня, діє рішення Ради оборони Києва стосовно зупинки руху транспорту на час повітряних тривог. Наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги має зупинятись у безпечному місці, відповідно до Правил дорожнього руху, а пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття. Це стосується не лише комунального транспорту, а й приватних перевізників.

Читайте: Талони на допомогу від Києва отримали майже 7,5 тисяч вимушених переселенців

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона