Партія, від якої обраний депутат Фастівської міської ради VІIІ скликання
image
5 Січня 2021, 09:30
Поділитися:

№ з/п ПІБ  депутата Партійність
1. Абрамов

Андрій Валерійович

Політична партія «Європейська солідарність»
2. Бабенко

Ольга Володимирівна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
3. Бабич

Людмила Валеріївна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
4. Барановський

Сергій Леонідович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5. Белько

Світлана Олександрівна

Політична партія

«За майбутнє»

6. Бойко

Олександр Федорович

Політична партія «Європейська солідарність»
7. Ворона

Андрій Віталійович

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

8. Воронов

Сергій Вікторович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9. Герасимчук

Віктор Володимирович

Політична партія

«Слуга народа»

10. Герасимчук

Тетяна Вікторівна

Політична партія

«Слуга народа»

11. Грек

Віктор Іорданович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12. Дубас

Людмила Анатоліївна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
13. Єлісевич

Олег Володимирович

Політична партія «Опозиційна платформа –

 за життя»

14. Єриш

Наталія Леонідівна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
15. Кабанова

Юлія Михайлівна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
16. Казакова

Юлія Валеріївна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
17. Кудь

Роман Володимирович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
18. Куценко

Володимир Вікторович

Політична партія

«За майбутнє»

19. Кушнір

Віталій Петрович

Політична партія

«Слуга народа»

20. Матвійчук

Валентина Адольфівна

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

21. Нестеренко

Олег Олександрович

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

22. Оберемок

Вадим Олексійович

Політична партія

«Слуга народа»

23. Онищук

Станіслав Максимович

Політична партія «Європейська солідарність»
24. Павловський

Сергій Петрович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
25. Пурдик

Ольга Станіславівна

Політична партія

«Слуга народа»

26. Ріпко

Наталія Анатоліївна

Національна партія «Партія національного егоїзму»
27. Рудяк

Людмила Іванівна

Політична партія «Європейська солідарність»
28. Сиваненко

Геннадій Павлович

Політична партія

«За майбутнє»

29. Скрипак

Лариса Василівна

Політична партія «Європейська солідарність»
30. Смірнова

Мирослава Олександрівна

Політична партія «Європейська солідарність»
31. Смольницька Олена Василівна Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
32. Снігур Андрій Миколайович Політична партія

«Слуга народа»

33. Собко

Ігор Леонідович

Політична партія

«За майбутнє»

34. Соловей

Юрій Вікторович

Політична партія «Європейська солідарність»
35. Федун

Олександр Олександрович

Політична партія «Опозиційна платформа –

 за життя»

36. Хрустальова

Яна Михайлівна

Політична партія «Європейська солідарність»
37. Швидка

Жанна Петрівна

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
38. Яременко

Андрій Анатолійович

Політична партія «Європейська солідарність»

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА