Парламентська виборча кампанія стартує завтра – голова ЦВК
image
23 Травня 2019, 15:28
Поділитися:

Парламентська виборча кампанія розпочнеться вже завтра, 24 травня.

Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук. 

Відповідно до Указу Президента, опублікованому сьогодні, дострокові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. Втім, головна проблема – організаційна: Центральна виборча комісія не встигне надрукувати бюлетені до дня виборів за чинною системою державних закупівель. 

При цьому Тетяна Сліпачук наголосила, що процес проведення міжнародних тендерів, а потім ще й оскарження їх результатів задовгий і провести його за час, що залишився до виборів, неможливо.

«Я зараз, і це також відображено в офіційній позиції Центральної виборчої комісії, сподіваюся і очікую від Президента України, і Верховної Ради України, і Кабінету Міністрів України негайного прийняття відповідних рішень, які дозволять провести позачергові вибори депутатів 21 липня 2019 року, у відповідності до законів України і, що важливо також, до найкращих демократичних європейських практик, як ми це зробили протягом Президентських виборів 2019 року», – зазначила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Читайте також: Найгірші вулиці Києва: Киянам пояснили, чому досі вулиця Чавдар не відремонтована

Читайте також: Провалом переговорів з Президентом було те, що не врахували позицію мажоритарників – Роман Кухарук

Джерело: Новини — Київ TV — Київ TV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА