П’ять осінніх продуктів для покращення настрою

image
13 Жовтня 2019, 14:37
Поділитися:

Відомо, що найкорисніші продукти − сезонні. Осінь багата на продукти, які дарують організму поживні речовини та навіть можуть покращувати настрій. The Health Line назвало 5 продуктів, які потрібно їсти восени, щоб покращити пам’ять та психічне здоров’я.

Акорн сквош – це зменшений вид зимового гарбуза з легким, але трохи солодким ароматом. Сквош – один із найбільш корисних різновидів гарбуза, оскільки містить велику кількість поживних речовин та антиоксидантів. Акорн містить магній, що використовують у боротьбі з депресією та тривогою.

Звісно, яблука лежать у супермаркетах цілий рік. Але особливо вони смачні впродовж сезону врожаю. Протягом останніх кількох років дослідження харчових продуктів зосереджене на впливі споживання яблук та його зв’язку з наданням захисних неврологічних переваг.

«Оскільки яблука мають високий фітохімічний профіль, вони чудово запобігають пошкодженням ДНК, регулюють гормональний фон та зменшують окиснювальний стрес. Усі ці речі безпосередньо пов’язані з підтримкою психічного здоров’я», – каже дієтолог Дженн Філленворт.

Гарбуз – найпопулярніший осінній овоч. Він має бути в раціоні, оскільки містить мінерали, що покращують роботу мозку, стверджує Філленворт.

«Гарбуз містить лютеїн і зеаксантин – обидва з цих поживних речовин відмінно підходять для покращення пам’яті як молодих людей, так і людей похилого віку», – пояснює дієтолог.

До того ж, насіння гарбуза покращує настрій. Воно містить незамінну амінокислоту триптофан, яка в організмі перетворюється на серотонін – гормон щастя.

Через відомі цілющі властивості куркуму вважають дивовижною приправою, що допомагає зменшити симптоми депресії. Також куркума має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. До того ж, вона прекрасно смакує.

Додавання кориці до будь-якої їжі або напою може допомогти стимулювати мозок. Також кориця допомагає регулювати рівень цукру в крові, а це стабілізує настрій. Цю приправу додають до чаю, сидру, вівсяної каші, хліба, печених фруктів та овочів тощо.

Читайте також:

1.Про глютен і його влив на здоров’я. Дослідження

2.Які продукти не варто вживати на сніданок – поради дієтолога

Джерело: Трибуна Бровари