Освітлення зовнішньої реклами та використання ілюмінації необхідно обмежити з 7 до 23 години

image
25 Жовтня 2022, 17:27
Поділитися:

20 жовтня Рада оборони Київської області під головуванням Олексія Кулеби ввела обмеження на споживання електричної енергії для жителів області в період з 7:00 до 23:00. Було прийнято рішення, що жителям та підприємцям області необхідно зменшити використання електроенергії.

«Обов’язок кожного максимально обмежити використання електроенергії. Це допоможе стабілізувати енергосистему, а також мінімізує можливість вимушеного вимкнення світла», — наголосив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

Жителям області рекомендовано зменшити користування енергозатратними приладами: пральними машинами, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами, електрочайниками та електроплитами. Необхідно також вимикати зайве світло в приміщеннях, перенести господарські роботи на денний час.

Крім того, учасники наради вирішили, що влада на місцях має вжити необхідні заходи та провести відповідну роботу з підприємцями, керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності щодо обов’язкового обмеження споживання електроенергії в період 07:00-23:00. Зокрема, мова йде про вимкнення освітлення зовнішньої реклами, LED-екранів та ілюмінації, зміни графіку роботи енергозатратних приладів і механізмів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама