Осінні килими розцвіли у Києві
image
8 Вересня 2020, 08:59
Поділитися:

Для багатьох поколінь українців квітковим синонімом осені є айстри. У ботсаду імені Гришка запрошують помилуватися цими «зірками» і «світилами», а саме так перекладається їхня назва.

– Айстри захоплюють безмежною палітрою кольорів на ділянці «Пори року». Колекція ботанічного саду нараховує 164 сорти 27 сортогруп, зазначають у ботсаду.

На ділянці «Пори року» однорічники висадили таким чином, що вони утворюють різнобарвний килим.

Деякі сорти почали квітнути ще наприкінці серпня, але саме зараз можна ними милуватися у всій красі та різноманітті кольорів.

Усі айстри мають схожі на зірки квітки з жовтими серединками і зовнішніми променями (не пелюстками) різної форми, від білого до фіолетового кольору, різних розмірів.

Айстри, які розводили у Китаї, потрапили в Європу тільки в 1728 році. Відомо близько 250 видів айстр, поширених по всій земній кулі. Їхні назви вражають, як і відтінки.

Наталка Марків

 

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА