ОПЗЖ через суд розбереться з Київською ТВК та її “дивним” рішенням з “нарізкою” виборчих округів, – Михайло Наконечний
image
9 Вересня 2020, 14:52
Поділитися:

9 сентября 2020 г. 14:44

“Опозиційної платформи – За життя” звернулася до суду через порушення Київської територіальної виборчої комісії при прийнятті рішення про утворення виборчих округів.

Про це KV стало відомо з повідомлення члена політради ОПЗЖ Михайла Наконечного у Facebook.

“Вибори в Києві розпочались одразу із порушень! Київська міська ТВК прийняла рішення про утворення виборчих округів із порушенням строків, а саме: 07.09.2020 року. Прийнято насправді “дивне” рішення про “нарізку” Києва на 13 округів, при цьому ТВК залишила найбільший район Києва – Дарницький не поділеним, а Святошинський, Дніпровський і Деснянський – поділили, чим порушили активні і пасивні виборчі права мешканців Києва”, – написав Михайло Наконечний.

Член політради “Опозиційної платформи – За життя” додав, що звернувся до суду, аби вирішити це питання.

“Звернувся із позовом до ОАСК. Далі буде!” – резюмував Михайло Наконечний.

Нагадаємо, скандал навколо Київської ТВК відбувається через спроби провладних політсил усунути від виборчого процесу ті партії, які не пройшли в парламент. “Опозиційної платформи – За життя” виступає проти поділу Києва на 13 виборчих округів і вимагає залишити так, як і було – 10.

Читайте: “Слуга народа” и “Европейская солидарность” добились своего: на выборах в Киевсовет будет 13 округов

Фото: Фейсбук Михайла Наконечного

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА