Опалювальний сезон на Київщині почнеться вчасно: договори мають бути укладені до 15 жовтня, – Андрій Лісовик
13 Жовтня 2021, 16:42
Поділитися:

13 октября 2021 г. 16:25

Опалювальний сезон на Київщині розпочнеться вчасно. До 15 жовтня бюджетні заклади мають укласти договори на газопостачання по фіксованим цінам.

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу повідомив заступник очільника Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

“Бюджетні організації можуть купувати газ у будь-яких постачальників. Але сьогодні значна частина з них або пропонує місячну ціну на газ на рівні 30-45 грн за кубометр, або ж взагалі відмовляється від зобов’язань за вже укладеними контрактами з нижчою ціною. Натомість “Нафтогаз” пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Наприклад, в освітній сфері Київщини такі контракти мають можливість укласти 182 заклади дошкільної освіти, 219 закладів загальної середньої освіти та 43 філії опорних шкіл. Договори укладаються на термін 15 місяців – до кінця 2022 року. Натомість для населення ціна газу складає 7,42 грн за кубометр. Ці пропозиції є значно нижчими за поточні ціни на газ від інших учасників ринку”, – акцентував Андрій Лісовик.

в Телеграм

Також він підкреслив, що днями в деяких ЗМІ почала з’являтись маніпулятивна інформація щодо проблем із поставкою газу в регіони. Проте ці дані є абсолютно недостовірними. Газу в сховищах достатньо. І Київщина до нового опалювального сезону готова.

Читайте: КОДА готова розглянути питання обласної підтримки громад для стабільного проходження опалювального сезону

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА