Олена Лазутіна про тендер по утепленню Немішаївського ЗЗСО та перераховані за ремонт кошти
image
6 Січня 2022, 14:48
Поділитися:

Поспілкувались з очільницею відділу освіти Немішаївської селищної ради Оленою Лазутіною про хід виконання робіт по утепленню школи N1 у Немішаєве, якість робіт, компанію-переможця з найвищою ціновою пропозицією, додаткову угоду та перераховані за роботу кошти.

До слова, відповіді щодо перерахованих коштів ми так і не отримали, а на порталі ЄДата значиться лише сума 3,39 млн грн із загальних 18,4 млн грн запланованих на виконання ремонту. З них у місцевому бюджеті було заплановано 6 мільйонів, решта – кошти з обласного бюджету. При цьому обласна субвенція мала би повернутись назад у бюджет Київської області, у разі невикористання її до 31 грудня.

Також зазначимо, що дійсно, серед компаній-учасниць у тендері були присутні 2 компанії, які зробили однакову цінову пропозицію на 54 тисячі більше, ніж ПП «Інжбудторг» ТОВ «Ремконт» та Підприємство об’єднання громадян «Центр комплекс». Але у протоколі розкриття пропозицій ані цих компаній, ані роз’яснення причин відхилення їх пропозицій не зазначено. Вони просто, наче випарувались.