Олень Борька – зірка соцмереж і улюбленець тисяч людей

image
13 Травня 2024, 12:17
Поділитися:


Джерело: Криниця мисливця

Олень Боря: історія дружби з людьми та повернення до дикої природи

Рогатий улюбленець Зарічного

Жителі селища Зарічне на Рівненщині знайомі з незвичайним гостем – оленем на ім’я Боря. Цей дикий красень не боїться людей і часто заходить до них у гості, чаруючи своєю величчю та добродушністю. Історія Бориса розпочалася незвично, а завдяки соцмережам він став справжньою зіркою.

Вигодуваний людиною, але вільний духом

Виявляється, Боря не завжди був диким. Його вигодував місцевий мисливцезнавець Руслан Христюк, який придбав оленя, щоб розводити шляхетних оленів у цій місцевості. Боря жив у вольєрі з іншими оленями, але його вільний дух прагнув простору.

Небезпека та повернення додому

Життя у вольєрі не обійшлося без пригод. Напад вовків забрав життя подруги Бориса, Дашки, і йому довелося рятуватися. Руслан, розуміючи небезпеку, випустив усіх оленів на волю. Боря зник на 9 місяців, але одного ранку несподівано з’явився на порозі будинку Руслана, подолавши 10 кілометрів від лісу.

Дружба та гостинність

З того часу Боря став частиною життя Зарічного. Він регулярно навідує людей, шукаючи їжі та спілкування. Місцеві жителі з радістю його приймають, адже він приносить їм багато радості та позитиву.

Символ доброти та єднання

Історія Бориса стала відомою завдяки соцмережам. Відео з ним набрали мільйони переглядів, а сам олень перетворився на справжню зірку. Люди з усієї України полюбили його за доброту, незалежність та щирість. Боря став символом єднання з природою, доброти та стійкості українського духу.

Важливо пам’ятати:

  • Незважаючи на те, що Боря став ручним, він залишається дикою твариною. Не рекомендується підходити до нього занадто близько, адже він може бути небезпечним.
  • Підгодовування диких тварин – це відповідальність. Важливо робити це правильно, щоб не завдати їм шкоди.
  • Історія Бориса вчить нас поважати природу та цінувати її дивовижних мешканців.

Олень Борька - зірка соцмереж і улюбленець тисяч людей


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

  • Що значить "мишкує" і як робить це лисиця (фото)

  • Вчора ввечері на допомогу косулі прийшли небайдужі люди та рятувальники

  • Під парканом звила гніздо пташка, котру асоціюють з душами померлих

  • Кіт зловив малу ненажеру: може з'їдати в 20 разів більше власної ваги

  • У Київській області помітили невідомого "дракона": новий вид чи помилка ідентифікаціїSource link