Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова

image
7 Серпня 2022, 15:10
Поділитися:

7 серпня 2022 г. 15:10

Влада Київщини повідомила про проведення поточного відновлювального ремонту у приміщенні Баришівської загальноосвітньої школи ім. М. Зерова. Наразі в навчальному закладі замінюють пошкоджені вікна, двері та покрівлю.

Про це KВ стало відомо з повідомлення голови Київської облдержадміністрації (КОДА) Олексія Кулеби.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У приміщенні Баришівської загальноосвітньої школи ім. М. Зерова тривають відновлювальні роботи. Там працюють над заміною пошкоджених вікон, дверей та покрівлі”, – повідомив Олексій Кулеба та оприлюднив підтверджуюче відео.

За словами очільника Київщини, будівлю відновлюють за кошти державного бюджету, виділені на оперативні ремонти пошкодженої інфраструктури.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше KВ повідомляла, що за заміну вікон у дванадцяти багатоповерхівках та двох школах селища Баришівка Броварського району обласна влада вже витратила 5,32 млн гривень, які “пішли” одному підряднику – ТОВ “Ласт Буд Кепітал”. Вибір саме цієї компанії для вказаних робіт в обласній адміністрації пояснити відмовилися. Селищний голова Баришівки запевняє, що нарікань на роботу підрядника не має, проте зазначає, що відновлювальні роботи в селах громади поки на етапі збору даних, адже першочергово вирішено закрити питання з багатоповерхівками Баришівки, щоб охопити більшу кількість населення.

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Баришівці

Фото: скрін відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона