Олександр Ярославський заходить на київський ринок піску

image
20 Січня 2023, 16:11
Поділитися:

20 січня 2023 г. 16:02

Український бізнесмен, засновник групи DCH Олександр Ярославський, встановив контроль над компанію, яка володіє спецдозволом на видобування піску в акваторії річки Дніпро поблизу Києва. Запасів на придбаній ділянці родовища Конча-Заспа вистачить на понад 20 років.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення видання Nadra.info 20 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що зміна власників відбулася в лютому 2022 року, але про неї тоді на широкий загал не повідомляли ані сторони угоди, ані ЗМІ.

“Про наміри Олександра Ярославського стати активним гравцем столичного піщаного ринку щойно повідомило джерело NADRA.INFO, яке розповіло, що DCH почала формувати команду для розвитку нового проекту в сегменті видобутку річкового піску в київському регіоні, однак не уточнило, про яку саме компанію йдеться”, пише видання.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас воно проаналізувало дані аналітичної системи YouControl та відкритих джерел і зʼясувало, що “найбільш імовірно, йдеться про видобування піску на території Бориспільського району компанією ТОВ “Славутичбудпостач”, яке “володіє спецдозволом №6304 на видобування піску ділянки Східна родовища Конча-Заспа (надано в 2018 р., дійсний до 2038 р.)”.

За даними Державної комісії України по запасах корисних копалин, запаси на згаданій ділянці перевищують 13,6 млн кубометрів піску.

“При проектній потужності карʼєру по корисній копалині 511,5 тис. кубометрів гірничої маси в рік підприємство забезпечено запасами на строк більше 20 років”, – йдеться в Характеристиці ділянки надр, яку наводить nadra.info.

“За даними YouControl, Олександр Ярославський встановив контроль над ТОВ “Славутичбудпостач” 1-2 лютого 2022 року через ПАТ “Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд “Смарт Капітал”. Тоді ж було призначено і нового директора (ним став Балджи Ігор). Змінилася адреса і контактний телефон. Попередніми власникам “Славутичбудпостача” були Сьомак Катерина і Курцев Ігор (був керівником)”, – пише інтернет-видання.

Воно додає, що крім ТОВ “Славутичбудпостач” Олександр Ярославський контролює такі видобувні активи з дійсними спецдозволами на користування надрами (дані YouControl): ПрАТ “Суха Балка” (руди заліза), ПрАТ “Первомайський карʼєр “Граніт” (граніт), ПАТ “Янцівський гранітний карʼєр” (граніт), ПрАТ “Бластко” (граніт, діабаз), ТОВ “Соснівський гранкарʼєр” (граніт), ТОВ “Овруч Стоун” (кварцит).

Читайте: В Київській області зупинив роботу Рокитнянський кар’єр – Тігіпко

Фото: “Латифундист”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона