Олександр Головня: Ми не довіряємо владі Вишневого розподіл бюджету
image
4 Вересня 2020, 21:13
Поділитися:

4 сентября 2020 г. 20:58

Кандидат на посаду голови Вишнівської громади Олександр Головня вважає, що бюджет міста розподіляється непрозоро та неефективно. З цієї причини фракція “Свободи” у міській раді бойкотувала прийняття бюджету міста на сесіях.

Про це KV у інтерв’ю розповів депутат Вишнівської міської ради, кандидат на посаду голови Вишнівської ОТГ Олександр Головня (фракція ВО “Свобода”).

За його словами, застарілі комунікації та інфраструктура не здатні забезпечити усім вишнівчанам, яких дедалі більшає у місті, нормальні умови проживання. Вони потребують оновлення та заміни, але і це не все.

Читайте: Олександр Головня: ВО “Свобода” гарантує жителям Вишневої ОТГ прозорість використання бюджету”

“Я не знаю, як використовувалися та розподілялися бюджетні кошти на цьому рівні, як віддавалися підряди, як гроші розподілялися між об’єктами – бо все наразі завуальовано, змішане до купи. У переважній більшості ми, свободівці, не голосували за бюджет міста, тому що не довіряємо діючій владі у частині розподілу бюджетних коштів, доцільності тощо. Не віримо ми, що вони ефективно використовувалися. Підстави для такої недовіри – відсутність помітної конкуренції при визначенні підрядника – підрядні роботи виконують одні й ті ж. На мій погляд, вартість більшості виконаних робіт може бути меншою”, – зазначає Головня.

в Телеграм

На його погляд, проблема стосується також і комунальних підприємств, які часто стараються передати у приватні руки. Керівники підприємств не чинять спротиву, бо самі не місцеві.

“Нібито місцевим має бути більше довіри, але у нашому місті корінним чомусь не довіряють керування КП віддаючи їх уродженцям Луганська, наприклад. Наразі є тенденція приватизації комунальних підприємств. Добре, що у депутатів вистачає здорового глузду не робити цього. Поки що. Бо такі питання від сесії до сесії проходять до порядку денного. За них не набирається голосів, але у нашій міськраді всього 34 депутати, для прийняття рішення потрібно 18 голосів, тож є ймовірність, що одного разу голосів вистачить”, – додав депутат.

Як писала KV, партія “Свобода” заявила, що залишиться в опозиції тепер уже до новообраного президента Володимиру Зеленському, оскільки його заяви залишають більше запитань ніж відповідей і в ньому відсутні якості, необхідні для протистояння колосальним викликам перед країною.

Докладніше: Партия Свобода остается в оппозиции

Фото: фейсбук-сторінка Олександра Головні

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА