Окупанти перекинули на Зміїний комплекси ППО “Тор-М2” і “Панцир”
13 Травня 2022, 19:49
Поділитися:

13 травня 2022 г. 19:43

Окупанти перекинули на Зміїний комплекси ППО “Тор-М2” і “Панцир”. Також не виключається, щона стратегічно важливому острові розмістять ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території України.

Про це KВ стало відомо з повідомлення УНІАН з посиланням на заявупредставника головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького уефірітелемарафону.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Однозначна наша оцінка полягає в тому, що острів Зміїний – це стратегічний об’єкт, який буде використовуватись РФ для контролю всієї Північно-Західної частини Чорномор’я”, – сказав він.

Скибіцький наголосив, що не випадково саме з перших днів війни РФ захопила цей острів і почала встановлювати своє обладнання для контролю. Він підкреслив, що ідеологічно для них присутність на острові – це додаткова можливість контролювати територію України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Воєнна розвідка має дані, що на Зміїному розміщені комплекси протиповітряної оборони “Панцир” та “Тор-М2″, а, можливо, в майбутньому там навіть розмістять ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території нашої держави і не тільки нашої держави”, – наголосив Скібіцький.

Читайте:Біля островаЗміїнийгорить черговий російський корабль – ЗМІ

Фото: УНІАН

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона