Оголошено тендер на реконструкцію бойлерної на вул. Завокзальній

Оголошено тендер на реконструкцію бойлерної на вул. Завокзальній
29 Червня 2024, 18:38
Поділитися:

Будинки в районі залізничного вокзалу забезпечує теплом котельна, розташована на вул. Завокзальна, 5а. Вона давно зношена і фізично, і морально. Розрахована вона на великі навантаження, потреби в яких уже немає, а котли не можуть працювати при нинішніх низьких навантаженнях. Тому було прийнято рішення використати приміщення бойлерної на вул. Завокзальна, 25 б під котельню. Нові економні котли та інше обладнання було встановлено і змонтовано за кошти Міжнародної організації з міграції ще у серпні минулого року. Загалом було виконано робіт приблизно на 8 млн грн.

Місту залишалося виконати будівельні роботи: привести до ладу приміщення, дах, фасад, виконати внутрішні роботи, підключення газопостачання, електропостачання, підключення до теплових мереж. Але з підрядником не пощастило.

Щоб продовжити роботи у цьому році, проект відкоригували. А на нещодавній сесії виділили кошти й на роботи з реконструкції. 

Уже 20 червня головним управлінням житлово-комунального господарства Бориспільськохїх міської ради оголошено тендер на виконання робіт із реконструкції. Очікувана вартість робіт — 7 млн 920 тис. грн. Прийом пропозицій триватиме до 5 липня.

Читайте також: Чому гальмується реконструкція котельні на Завокзальній?

https://i-visti.com/news/14358-chomu-galmuyetsya-rekonstrukcya-koteln-na-zavokzalny.html 

Реконструкція під котельню бойлерної на Завокзальній ще очікує на коригування проекту

https://i-visti.com/news/14651-rekonstrukcya-pd-kotelnyu-boylernoyi-na-zavokzalny-sche-ochkuye-na-koriguvannya-proektu.html

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама