Оголошено результати фотоконкурсу «Знайома та невідома Київщина»
image
15 Вересня 2021, 10:46
Поділитися:

Управління туризму Київської облдержадміністрації підбило підсумки фотоконкурсу «Знайома та невідома Київщина», який проходив з 16 липня і був присвячений 30-річчю Незалежності України.

За результатами конкурсу перше місце посів Андрій Косенко – автор панорами заходу сонця у селі Забір’я.

Друге місце – Ігор Гайдаєнко – автор світлин з літнього Музею народної архітектури та побуту у Переяславі-Хмельницькому.

Третє місце поділили Марія Бабенко з фото маяка на Київському морі та Євгеній Довгалюк з фото плавучих островів річки Супій біля села Червоне Заріччя.

Усі переможці отримають брендовану сувенірну продукцію від управління туризму КОДА.

Також до десятки кращих увійшли фотороботи Іваненко Світлани, Колосовської Юлії, Волоха Богдана, Маленкова Ростислава, Сірой Лідії.

Незабаром кращі роботи можна буде побачити на Фейсбук-сторінці ОДА та в постійній фотоекспозиції в приміщені Київської обласної державної адміністрації.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА