Оголошення про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»

image
29 Грудня 2023, 23:03
Поділитися:

Фастівська міська рада відповідно до ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (далі – Конкурсна комісія).

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії надсилати протягом 14 робочих днів з дати оприлюднення цього Оголошення на офіційному сайті Фастівської міської ради у паперовому вигляді за адресою: 08500, Київська область, Фастівський район, м. Фастів, площа Соборна, 1 (каб. № 306).

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів за формою, затвердженою Фастівською міською радою.

 

ЗАЯВА

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів