Офтальмологічний кабінет ББЛІЛ отримав нове обладнання від благодійників

Офтальмологічний кабінет ББЛІЛ отримав нове обладнання від благодійників
21 Червня 2024, 16:03
Поділитися:

У Бориспільській БЛІЛ наразі є можливість проведення виміру внутрішньоочного тиску (ВОТ) в офтальмологічному кабінеті ще з більшою точністю та без дискомфорту для пацієнта за допомогою приладу нового покоління ICARE.

Принцип роботи даних офтальмологічних тонометрів полягає в миттєвому зіткненні одноразового наконечника з рогівкою пацієнта та пружного рикошету. Момент контакту настільки незначний за часом, а вага датчика настільки мала, що це дає можливість проводити вимірювання тиску швидко та без неприємних відчуттів. Завдяки цій технології немає ніякої необхідності у знеболюванні, що скорочує час проведення процедури і час отримання результатів. Завдяки тому, що процедура є швидкою та безболісною, можливе вимірювання ВОТ у маленьких дітей і у людей з підвищеним рогівковим рефлексом, хоча це є досить проблематичним при застосуванні інших методів.

Переваги даного тонометру: можливість виміру тиску у будь-якому кабінеті, процедурній, передопераційній; швидкість виміру; безпечність; безболісність процедури; відсутність необхідності застосування анестезії та барвників.

Вимірювання внутрішньоочного тиску проводиться у таких випадках: комплексна первинна діагностика; скринінг глаукоми після 45 років; для встановлення діагнозу «глаукома» та у процесі підбору правильного лікування; у перед- та післяопераційному періоді; при запальних захворюваннях ока, у малюків з підозрою на вроджену глаукому тощо.

Прилад ICARE ББЛІЛ подарував житель Борисполя, меценат, військовий волонтер Олексій Шостак.

Записатись на прийом до офтальмолога можна за номером: (04595) 5 16 71.

Лікарі приймають з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама