Офіс генпрокурора витратить понад 16 млн гривень на охорону

image
20 Січня 2023, 15:58
Поділитися:

20 січня 2023 г. 15:46

Офіс Генерального прокурора (ОГП) уклав договір з Управлінням поліції охорони в м. Києві щодо надання послуг з охорони кількох об’єктів ОГП у 2023 році. Поліція охорони була єдиним учасником відкритих торгів на майданчику Prozorro, тож саме вона забезпечуватиме безпеку в будівлях на столичних вулицях Бориса Грінченка, Симона Петлюри, Ісаакяна, Авіаконструктора Антонова та Князів Острозьких.

Про цеKВ стало відомо з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, за підсумками відкритих торгів з особливостями ОГП заплатить 16 млн 457 тис. 61,60 гривень Управлінню поліції охорони в м. Києві.

Йдеться про оплату за річні у 2023 р. послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку на п’яти об’єктах Офісу.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувалаKВ, музей “Пирогово” знайшов фірму для річної охорони. Національний музей народної архітектури та побуту України збирається укласти договір на послуги з охорони з українсько-польським спільним підприємством. За 18 цілодобових постів упродовж року музей заплатить більше десяти мільйонів гривень.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона