Один з найкращих в Україні: білоцерківський Терцентр відзначив 35-річчя

image
7 Листопада 2022, 16:38
Поділитися:

Головна  /  Один з найкращих в Україні: білоцерківський Терцентр відзначив 35-річчя

|  07. 11. 2022

Існують професії, представники яких не перебувають під пильним поглядом суспільства, але відіграють в житті людей величезну роль.

У першу неділю листопада в Україні відзначається професійне свято працівників, через серця яких щоденно проходять потреби і турботи тисяч містян –  День працівника соціальної сфери.

З цієї нагоди, та до 35-річчя заснування комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр імені Петера Новотні», у закладі відбувся урочистий захід.

З початку заснування Територіального центру, його працівники надавали допомогу соціально незахищеним верствам населення. У 2018-му році міська влада вирішила забезпечити заклад сучасним приміщенням, у якому з’явилась можливість організовувати дозвілля клієнтів. Збільшення попиту  на послуги та кількості клієнтів спонукало до відкриття ще одного відділення в іншому районі міста.

Важливість роботи Терцентру та глибоку вдячність його працівникам за чуйність, людяність та увагу до проблем найнезахищеніших верств населення висловила перший заступник міського голови Інна Новогребельська. Саме вона з початку роботи на посаді опікується закладом, .

«Ініціатива, яку ми спільно з міським головою Геннадієм Диким плекали протягом кількох місяців дала результат. В рекордні терміни вдалось підготувати сучасне та обладнане приміщення. Це значно покращило умови праці самих соціальних працівників та дозволило збільшити кількість клієнтів установи. Якщо у 2018-у році  заклад мав 1189 клієнтів, то на сьогодні їх налічується близько 4 тисяч.

Але і багато випробувань випало на долю колективу. Це і пандемія, і повномасштабна війні, з початком якої заклад ні на день  не припиняв своєї роботи. До основних завдань додались нові виклики і все для того, щоб жодна людина, яка потребує допомоги не залишилась поза увагою.

У колективі закладу є люди, які пропрацювали тут 35 років. Маючи власні сім’ї, дітей та власні проблеми – вони переймались проблемами інших», – зазначила Інна Новогребельська та за дорученням міського голови Геннадія Дикого вручила працівникам відзнаки та подяки.

Депутат обласної ради Олександр Поляруш долучився до вітань та за дорученням голови Київської обласної ради вручив подяки членам колективу.

У заході також взяв участь заступник директора департаменту соціального захисту населення, начальник управління праці, зайнятості населення та соціальних гарантій учасників антитерористичних операцій Сергій Мацько. Він за дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулеби нагородив вітальними листами. Депутат міської ради Анатолій Ляшенко долучився до заходу та вручив членам колективу подяки і цінні подарунки.

Директор Територіального центру Ірина Дога привітала колег з професійним святом та ознайомила гостей з результатами роботи, яких вдалось досягти завдяки злагодженій та самовідданій праці колективу.

Багато слів подяки почули працівниці цього дня, та найкращим подарунком для них завжди буде вдячність від своїх підопічних. Вони подарували присутнім яскраві виступи творчих колективів «Ритм» «Смерічка», «Вербиченька», «Росичанка», «Волошки», «Вінтаж», «Берегиня».

фотогалерея

 

Джерело: Біла Церква – офіційний сайт