Одягни блакитне!
image
2 Квітня 2021, 12:11
Поділитися:

Одягни блакитне!До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, у дитячому садочку «Колобок» провели флешмоб. Саме в цей день, 2 квітня, одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом.

Олеся Калмик, вчитель- логопед і дефектолог ЗДО «Колобок»: «Наш заклад зробив флешмоб у підтримку людей з аутизмом. Ми одягнулися у речі блакитного кольору, надули блакитні кульки, зробили символічні долоньки. Хочемо донести всім людям, що аутизм це не вирок.

У нашому закладі виховуються дітки з аутизмом разом із усіма іншими. Ми допомагаємо їм вчитися спілкуватися, товаришувати, вчимо доброти, толерантності. Адже у таких дітей порушена комунікація, їм важко соціалізуватися.

Підтримайте наш флешмоб».

 

Джерело: Офіційний веб-сайт Вишневої міської ради

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА