Обухівський район: триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами
![Обухівський район: триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами Обухівський район: триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами](https://obukhiv.info/site/assets/files/86859/430550771_2023123344740022_2146867243334790797_n.webp?2ou3ie)
Нещодавно з інспекцією туди навідались представники земельного та юридичного відділів, інспектор з благоустрою та виконуючий обов’язки голови громади.
Розповіла Міла Тарадайко у фейсбук.
Оглянувши територію, посадовці викликали поліцію.
Було прийнято звернення громадян з перспективою порушення кримінального провадження за статтею 239 Кримінального кодексу України, а саме: забруднення або псування земель речовими відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для людей чи довкілля, – повідомляє жінка.
В коментарях жителі громади підтримали такі дії:
Який жах, ну що треба мати в голові, щоб отак паплюжити природу навколо себе? Я дуже рада, що цим займуться правоохоронні органи. Може наступні замисляться, що дешевше заплатити за вивезення сміття на полігон, аніж скинути в яр і сісти за це у в’язницю… Бо без покарання – немає гальм у деяких людей, не бачать нічого за межами власного двору, – написала Юлія Ровенська.
І додала:
І отакі ж купи по усій громаді, в кожному яру. Людям невтямки, що оце викинуте ними в сусідньому лісі все прийде в їхні особисті колодязі і свердловини – і не тільки ж їхні, а й тих, хто викидає сміття по-людськи.
-
В Українці невідомі знищують сміттєві контейнери
-
На Обухівщині ліквідували масштабне загоряння сміттєзвалища
-
Безкарність стимулює свавілля: стихійні смітники – болюча тема для Обухова
-
На Київщині за рік виявлено понад пів сотні сміттєзвалищ, одне з них на Обухівщині
-
У Бучі з'явиться екохаб для сортування відходів
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)