Обухівські школярі підготували виставку за мотивами робіт Марії Примаченко

image
12 Березня 2024, 12:28
Поділитися:


Дивовижно-казковий проєкт школярі втілили в життя разом із вчителькою образотворчого мистецтва Пацуриною Наталією Миколаівною.

Розповіла викладачка ліцею Ала Онопрієнко.

Учням 5-6 класів вдалося долучитися до унікального явища, аналогів якому немає в жодному світовому мистецтві – «звіриноі» серії М. Примаченко. Фантастичні, дивакуваті, неіснуючі звірі ожили на малюнках та в аплікаціях учнів ліцею. Самобутня, неповторна творчість народної майстрині та власний приклад учителя надихнули школярів до творчості, – йдеться в розповіді.

Викладачка звернула увагу, що добрі звірі та птахи написані яскравими, соковитими фарбами, а злі – темними та приглушеними. На думку Али, роботи учнів залишають враження цілісності людини з природою, з усім живим, з усім сущим на Землі.

Сама Марія Примаченко бачила сенс свого життя – творити для людей, творити «людям на радість». Наталія Миколаівна спонукає школярів бачити навколо красу, вміти відобразити її у творчих роботах, при цьому виявити індивідуальність, фантазію та оригінальність . Твори Марії Примаченко підкорили не одне серце , бо в них оживає душа української землі, – зазначила пані Онопрієнко.

  • Школярі Обухівщини отримали відзнаки Олімпіади геніїв

  • Обухівська школярка здобула нагороду у Всеукраїнському конкурсі есе

  • Учні Обухівського ліцею зібрали 20 тисяч на дрони

  • STEM: обухівським старшокласникам розкажуть про молекулярну кухню

  • В Україні запрацював перший портал повідомлень про сексуальні злочини проти дітейSource link