Обухівські фахівці переймали досвід лікарів-реабілітологів Білої Церкви
![Обухівські фахівці переймали досвід лікарів-реабілітологів Білої Церкви Обухівські фахівці переймали досвід лікарів-реабілітологів Білої Церкви](https://obukhiv.info/site/assets/files/92420/zobrazhennya_viber_2024-05-13_21-20-43-780.1200x0.webp?2sedjz)
Директорка Обухівської багатопрофільної лікарні та посадовці Обухівської міської ради переймали успішний досвід колег з Білої Церкви.
Про це повідомляє прес-служба КНП ОМР Обухівська БЛІЛ.
Реабілітація – одне з нагальних питань сьогодення, саме тому обухівські фахівці переймали успішний досвід колег з Білої Церкви. Керівник напрямку реабілітації, головний фізичний терапевт клініки Магась Володимир зустрів обухівську делегацію і провів оглядову екскурсію Але головне, надав фахові поради щодо облаштування, оснащення, роботи та мультидисциплінарного підходу до реабілітації пацієнтів, – йдеться в повідомленні.
Наприкінці 2022 року Програму медичних гарантій розширили новими пакетами: «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах» і керівництво лікарні працює над запровадженням таких послуг в Обухові.
Попри виклики, які постали на шляху, ми прагнемо аби наші пацієнти могли отримати весь спектр послуг. Адже саме вчасна і кваліфікована реабілітація є запорукою відновлення після інсульту, складних операцій, травм чи поранень, – додають медики.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
-
В Обухові можна отримати послуги з психічного здоров'я у сімейного лікаря
-
У Ржищівській громаді безоплатно перевірятимуть зір
-
8 травня у Василькові відбудеться день донора
-
Лікар-ендоскопіст Василькова відвідав конгрес у Берліні
-
В травні на Київщині працюватиме пересувний флюрограф
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)