Обухівська художниця експонується в столичній галереї
![Обухівська художниця експонується в столичній галереї Обухівська художниця експонується в столичній галереї](https://obukhiv.info/site/assets/files/92503/sait.1200x0.webp?2sgcp8)
Цього разу в галереї виставляються професіонали й «просунуті аматори». Стиль й жанр демонстрованого живопису: реалізм, імпресіонізм, академізм, експресіонізм, фомізм, урбаністика, пейзажі, портрети, натюрморти тощо.
Про це розповіла Лілія Плис у фейсбук.
Галерея Моді запрошує киян та гостей столиці на колективну виставку класичного живопису – 50 картин від 18ти авторів втішать смаки цінителів мистецтва, – написала художниця.
Хронікам Обухова Лілія розповіла, що її картини для виставки відбирав директор галереї Дмитро Вітик.
Виставка триватиме до 26.05.24 включно. Галерея відкрита для відвідувачів з вівторка по неділю з 17:00 до 22:00. Більшість картин можна придбати.
Організатори зазначили, що в галереї Моді колективні виставки живопису відбуваються регулярно. Тому запрошують долучатись до свята мистецтва художників, професійних та любителів.
Йде війна, але життя триває… воно не надто світле зараз – тож прикрасимо його! Присилайте фото своїх робіт на імейл [email protected] або в повідомленні просто з нашої фб- чи інста сторінок – й ми повідомимо вас про наступну «Вашу художню виставку», – йдеться в повідомленні.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
-
В Кагарлику відкрилась неймовірна виставка вишиванок
-
В Кагарлику відкрилась унікальна виставка "Пам'ять Героїв"
-
Виставка художниці з Обухівщини встановила національний рекорд
-
До Великодня в Кагарлику відкрили святкову виставку місцевих майстринь
-
В Софії Київській відкриється виставка унікальних картин обухівської художниці (відео)
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)