Обухів — лідер з переробки сміття
image
23 Березня 2019, 14:34
Поділитися:

Як у місті заробляють на непотребі

У той час, як Львів потопає у смітті, й вже котрий рік не може вирішити проблему з побудови заводу з переробки сміття у Обухові давно заробляють на цьому!

Так, у місті щомісяця перебирають до 6 тисяч тонн відходів. Вже 17 років у Обухові працює підприємство повного циклу по збору, сортуванню та переробці сміття – “Обухівміськвторресурс”.

Це підприємство приймає та перероблює відходи зі столиці та Київщини.

Робота йде в декілька етапів. Спочатку сміття вивантажують. Потім, відсортоване сміття, як його називають — ресурс, відправляють на переробку. Частину віддають іншим підприємствам – решті дають друге життя.

На виході отримують майже безвідходне виробництво.

Наприклад, деревину переробляють на паливні брикети. Макулатуру на картонні коробки.

Підприємство працює цілодобово та без вихідних.

Щодня 350 людей – виходять на роботу по змінах.

Дехто сортує сміття. Дехто керує процесом переробки.

З 2017 року підприємство розмістило у Києві, Обухові та інших містах власні контейнери для роздільного збору сміття.

Якщо зважити на те, що українці щорічно викидають 10 мільйонів тонн сміття і тільки 600 тисяч йде на вторинну переробку чи спалюється, то очевидно, що роботи підприємству вистачить до кінця світу.

До того ж переробка сміття приносить гарний дохід. Можливо, саме неузгодженість у розподілі прибутків заважає Львову нарешті побудувати сміттєпереробний завод і навести лад у регіоні?

Коментарі

коментарів

Джерело: Мій Обухів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА