Обстріл зупинив метро і перекрив дороги: Київ зранку в заторах

Обстріл зупинив метро і перекрив дороги: Київ зранку в заторах
6 Червня 2025, 08:05
Поділитися:

У Києві пошкоджено метро та змінено рух тролейбусів через ворожу атаку. Що потрібно знати пасажирам. 

Унаслідок чергового масованого обстрілу Києва російськими військами пошкоджено інфраструктуру червоної гілки метро. Зокрема, постраждали колії та кабелі між станціями «Дарниця» і «Лівобережна». Через це частина підземки тимчасово не працює, а киян просять враховувати зміни в маршрутах.

Що відомо про обмеження в метрополітені

Зараз потяги червоної гілки курсують лише між станціями «Академмістечко» – «Арсенальна» з інтервалом приблизно 4 хвилини 30 секунд. Наземні станції — «Дніпро», «Гідропарк», «Лівобережна», «Дарниця», «Чернігівська» та «Лісова» — тимчасово зачинені на вхід та вихід.

«Пошкоджено колії та кабелі між станціями “Дарниця” – “Лівобережна”. На місці працюють фахівці, орієнтовний термін ремонту — доба», — повідомили у КМДА.

Для перевезення пасажирів використовуються лише ті потяги, які перебували на нічному відстої в безпечних підземних тупиках.

Організовано тимчасовий автобусний маршрут 1М

Для забезпечення транспортного сполучення між закритими станціями метро введено дублюючий автобусний маршрут № 1М, який працюватиме протягом обмеження руху червоної лінії:

Маршрут автобуса:

У напрямку «Лісова» → «Арсенальна»: Броварський проспект — Дніпровський узвіз — Алея Героїв Крут — вул. Івана Мазепи.У напрямку «Арсенальна» → «Лісова»: той самий маршрут, за винятком відрізку між «Дарницею» та «Чернігівською» — об’їзд здійснюється через вул. Андрія Малишка.

Оплата у транспорті можлива банківською карткою, система працює стабільно.

Зміни в русі тролейбусів через перекриття вулиці Гетьмана

Також через наслідки атаки перекрито ділянку вул. Вадима Гетьмана — від вул. Антона Цедика до вул. Олекси Тихого. Через це змінено маршрути тролейбусів:

№ 27 — курсує до Індустріального шляхопроводу та вул. Дегтярівської;№ 30 — рухається через ст. м. «Лук’янівська» та Севастопольську площу, далі — за звичним маршрутом;№ 22 та № 42 — курсують через Севастопольську площу, просп. Повітряних Сил, вул. Чорновола, Іллєнка та Дорогожицьку;Частина тролейбусів № 42 тимчасово працює лише від ст. м. «Либідська» до Індустріального шляхопроводу.

«Просимо пасажирів враховувати тимчасові зміни при плануванні поїздок і стежити за оперативною інформацією на офіційних ресурсах», — закликають у Київській міській адміністрації.

Усі служби працюють у посиленому режимі. Відновлення пошкоджених об’єктів метро триває, орієнтовно — впродовж доби.

Ще не підписані на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua