Оборонний комітет ВР ініціюватиме часткове відкриття інформації про закупівлі під час війни, – нардеп Безугла

image
23 Січня 2023, 20:34
Поділитися:

23 січня 2023 г. 20:25

Комітет Верховної Ради (ВР) з питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціюватиме законопроект про часткове відкриття інформації про закупівлі в умовах воєнного стану. Це – реакція згаданого комітету на скандал із закупівлею Міністерством оборони харчування для військовослужбовців, викликаний публікацією в ЗМІ про нібито у рази завищені ціни на продукти харчування.

Про цеKВ стало відомо з допису у Фейсбуці Мар’яни Безуглої (на фото) 23 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Закінчилось засідання Комітету Верховна Рада України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, на якому заслухали керівництво Міністерство оборони України та представників НАБУ, ДБР, СБУ:

були представлені контракти

Міністр оборони (Олексій Резніков – KВ) доповів та пояснив деталі

НАБУ розповіли, що по цьому питанню відкрито кримінальне провадження

ДБР та СБУ розповіли, що по ряду процесів закупівель та постачання харчування тривають розслідування”, – написала Безугла.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Вона також поінформувала, що в комітеті звернулися до правоохоронних органів з закликом приділити увагу розслідуванням журналістів, самі ж нардепи вирішили ознайомимося з фірмами-постачальниками харчування в ЗСУ, а головне – ініціювати закон про часткове відкриття інформації про закупівлі в умовах воєнного стану.

“Інтесифікуємо заходи парламентського контролю щодо інших напрямів оборонних закупівель в комітеті і будемо розбирати найближчим часом озброєння, боєприпаси, речове забезпечення, паливно-мастильні матеріали тощо”, – заключила свій допис Мар’яна Безугла.

Раніше видання ZN,UA з посиланням на угоду Міністерства оборони про закупівлю харчів повідомило, що Міноборони закуповує харчі для військовослужбовців у двічі-тричі дорожче, ніж у магазинах Києва. Міноборони назвало цю інформацію введенням в оману та маніпуляцією та обіцяло звернутися до СБУ.

Читайте: Олексій Резніков: Шість аргументів про харчування в ЗСУ

Фото: FB Мар’яна Безугла

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона