Ну їх, ці квартири! ТОП-5 будинків під оренду в Києві

Ну їх, ці квартири! ТОП-5 будинків під оренду в Києві
24 Червня 2024, 09:14
Поділитися:

Інколи хочеться вийти з квартири, а повернутись уже у просторий будинок. Без дурнуватих сусідів, із певною автономністю, і головне – з відчуттям, що цей дім і є ваша фортеця.

Та починати краще з оренди. Тож редакція 44.ua уже підібрала вам найкращі пропозиції.

Біля “Вокзальної”

Зараз буде не такий перелік, як у рейтингах квартир. Тут на вас чекають одразу п’ять кімнат (непогано, правда?), 205 кв. м житлової площі, власний гараж не в іншому районі столиці та навіть альтанка.

Так, комплектація приємних бонусів у будинках завжди вигідно відрізняється з-поміж звичайних підбірок нерухомості. А ще цей будинок стоїть на вул. Миколи Амосова, тобто звідти ви легко вийдете (чи виїдете) до ст. м. “Вокзальна”.

Оренда: 43 тис. грн.

Контакти: +380(066)7548225.

Біля “Теремків”

Щоб вас не лякала ціна в попередньому пункті, похапцем додаємо економ-пропозицію… Також у Солом’янському районі. На Совській вулиці є маленький таунхаус. 47 кв. м, окремий паркінг та тераса. Не так по-багатому, але теж непогано.

А ще там безкоштовна вода. Так буває, коли будівля має власне джерело води та не залежить від настрою ремонтників “Київводоканалу”. Опалення економне, взимку близько 500 грн на місяць виходить. Ну що, спробуємо?

Оренда: 3 тис. грн (так, це вигідно).

Контакти: +38(068)3465773.

Десь у Святошинському районі

Є і економні двокімнатні пропозиції. На жаль, у цьому випадку не можна заселятись з улюбленцями. Та, якщо у вас поки що немає власного котика чи собачки, як тимчасове рішення цей варіант точно не нашкодить.

На жаль, не знаємо точну адресу – але додамо номер телефону власника, аби він був змушений щоразу всім читачам доповідати особисто.

Оренда: 6,5 тис. грн.

Контакти: +38(097)3687685.

У Пуща-Водиці

Одна кімнатка лише, зате в мальовничому тихому місці. Не підійде для великої сім’ї, але цілком зійде для перепочинку чи складних періодів життя. Яка різниця, скільки кімнат ви орендували, якщо за вікном розкішна Пуща-Водиця?

Оренда: 7 тис. грн.

Контакти: +38(093)1118811.

У маєтку (так, вам не здалось)

А у Дніпровському районі у когось навіть є маєток, і там здається окремий будиночок на одну кімнату. З переваг – всередині дозволяється курити. Тобто як завжди, але при появі власника не треба терміново відкривати вікна. Він все розуміє.

Поряд озеро та ліс. При блекауті доступне водопостачання. Зате сюди і з тваринкою можна заїхати – власник не проти.

Оренда: 8,5 тис. грн.

Контакти: +38(097)2461289.

Нагадаємо, рніше ми писали про київські ЖК з сонячними панелями.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua