Новообраним депутатам Ірпінської міськради вручили посвідчення
image
20 Листопада 2020, 12:52
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Сьогодні під час першої сесії Ірпінської міської ради VIII скликання голова територіальної виборчої комісії Марина Назарова оголосила про обрання й реєстрацію депутатів ради та вручила їм посвідчення. Депутати врочисто склали присягу.

До нового депутатського корпусу увійшли:

  1. Антонюк Євгенія Петрівна (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  2. Буренко Тамара Олексіївна (Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос»).
  3. В’язовченко Тарас Анатолійович (Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос»).
  4. Головенко Антон Анатолійович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  5. Городок Яна Володимирівна (Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу»).
  6. Довганич Антоніна Сергіївна (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  7. Довгопол Антон Михайлович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  8. Іздебска Наталія Валентинівна (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  9. Ковтун Євгенія Юріївна (Київська обласна організація політичної партії
    «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  10. Когут Сергій Сергійович (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  11. Король Петро Петрович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  12. Кравченко Валентина Резікоєвна (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  13. Кременчук-Дворнікова Віолетта Віталіївна (Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  14. Куц Ярослав Олександрович (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  15. Лавровський Денис Віталійович (Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  16. Літвинов Андрій Вікторович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  17. Макаренко Максим Володимирович (Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  18. Макеєва Анжела Георгіївна (Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу»).
  19. Малий Максим Анатолійович (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  20. Міронішена Зоряна Анатоліївна (Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу»).
  21. Нагалевський Тимур Олександрович (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  22. Нельзін Максим Сергійович (Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу»).
  23. Нечитайло Оксана Романівна (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  24. Ополінський Андрій Олегович (Київська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»).
  25. Павлова Олена Валеріївна (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  26. Пащинський Олександр Сергійович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  27. Пікулик Олександр Борисович (Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  28. Плешко Максим Валерійович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  29. Погорілий Роман Романович (Київська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»).
  30. Помазан Андрій Сергійович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  31. Руденко Сергій Степанович (Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос»).
  32. Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна (Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос»).
  33. Скрипник Сергій Федорович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  34. Степанюк Валерій Васильович (Київська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»).
  35. Страховський Андрій Андрійович (Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
  36. Устич Юлія Петрівна (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).
  37. Федоров Станіслав Ігорович (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»).
  38. Чава Дмитро Михайлович (Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Нові Обличчя»).

Для новообраних депутатів також провели інструктаж із користування електронною системою голосування.

Нагадаємо, організації політичних партій, які подолали п’ятивідсотковий прохідний бар’єр, отримали на виборах до Ірпінської міської ради такі результати:

«Нові Обличчя» – 5457 голосів (30,39%);
«Європейська солідарність» – 2421 голос (13,48%);
«Батьківщина» – 2133 голоси (11,88%);
«Голос» – 1322 голоси (7,36%);
«Слуга народу» – 1269 голосів (7,07%);
«Свобода» – 958 голосів (5,34%).

Як повідомлялося, сьогодні на першій сесії міськради VIII скликання Олександр Маркушин офіційно вступив на посаду Ірпінського міського голови.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!



Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА