Незавершене будівництво дитсадку у Великій Олександрівці законсервують за 27 млн гривень

image
27 Жовтня 2023, 11:24
Поділитися:

27 жовтня 2023 г. 11:24

Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради заключило договір з ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” на проведення консервації незавершеного будівництва дитсадку у Великій Олександрівці.

Про це KВстало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільради заключило договір з ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” на консервацію дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла-садок) дітей по вул. Матросова, 14 в с. Велика Олександрівка.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно договору, вартість якого склала 27 млн 1 тис. 741 гривень, консервацію планується провести до 31 грудня 2024 року.

Зазначимо, за даними аналітичної системи Youcontrol, ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” зареєстровано в 1995 році. Розмір статутного капіталу – 217,13 тис. гривень. Засновники – Ігор Шалімов (34,45%, директор) і Володимир Шалімов (63,35%).

Володимир та Ігор Шалімови – депутати Бориспільської міськради VIII скликання. Крім цього, Володимир Шалімов керує Бориспільською міською партійною організацією політичної партії “Наш край”. Ігор Шалімов балотувався та був обраний у 2020 році депутатом Бориспільської міськради як перший кандидат від партії “Слуга народу”.

Нагадаємо, у 2021 році Борщагівська сільрада заключила договір з ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” на будівництво школи у селі Чайки по вул. Коцюбинського.

Читайте: В селі Чайки на Київщині за 288,66 млн гривень побудують школу

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона