Навколо Києва вдосконалили систему оборонних рубежів (фото)

image
10 Листопада 2022, 10:26
Поділитися:

10 листопада 2022 г. 10:25

З метою оборони Києва відбулося нарощування фортифікаційного обладнання рубежів оборони, враховуючи шляхи відступу противника на початку вторгнення. Вже готові позиції залишилося забезпечити технікою, спецзасобами та оснащенням.

Про це, як передає KВ, повідомив начальник штабу – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Павлюк.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно його допису, підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва нарощують фортифікаційне обладнання рубежів оборони, враховуючи шляхи висування противника на початку вторгнення. Задачі з нарощення оборонних рубежів, що були визначені під час минулої робочої поїздки, – виконуються.

“Продовжуємо вдосконалювати систему оборони навколо столиці. Щоб ефективно нищити ворога, позиції та лінії оборони мають бути не лише належно обладнані, а й забезпечені”, – наголосив Олександр Павлюк у своєму дописі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він розповів, що під час поїздки було перевірено готовність обладнання позицій для ведення вогню особовим складом та технікою, укриттів, ходів сполучення, а також інженерних загороджень перед позиціями наших військ.

“Також перевірив готовність до застосування броньованої техніки, залученої до оборони столиці, якою інтенсивно насичуються рубежі”, – додав заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Крім того зазначив, що вже готові позиції потрібно забезпечити технікою, спецзасобами та оснащенням.

“Плануємо завершити цей процес найближчим часом. Під час зустрічі командири підрозділів мали змогу не лише безпосередньо повідомити про потреби, а й показати, де і як саме вони будуть використані”, – повідомив Олександр Павлюк.

Читайте: Окупанти припинили так звану евакуацію населення з міста Херсон через відсутність охочих – Генштаб ЗСУ

Фото: Олександр Павлюк

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона