Нацполіція закуповує 150 кросоверів, 45 пікапів та десяток автобусів

Нацполіція закуповує 150 кросоверів, 45 пікапів та десяток автобусів
20 Жовтня 2023, 10:59
Поділитися:

20 жовтня 2023 г. 10:45

Національна поліція України хоче заключити три договори з компаніями “Спец-Ком-Сервіс” та “Черкаський автобус” на закупівлю 150 кросоверів, 45 пікапів та 10 автобусів, за які заплатять майже 215 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Нацполіція оголосила про намір заключити три договори на закупівлю кросоверів, пікапів та автобусів на загальну суму 214 млн 648 тис. 650 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На сайті поки відсутні договору, тому не відомо якою марки транспортні засоби будуть придбані. Однак, два договори було заключено з ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” на закупівлю кросоверів та пікапів, а третій договір заключено з АТ “Черкаський автобус” на придбання автобусів.

Перший договір передбачає закупівлю 150 кросоверів, які мають бути оснащені бензиновим двигуном потужністю 115 к.с., механічною коробкою передач, антиблокувальною гальмівною системою, системами курсової стійкості, допомоги при екстреному гальмуванні, контролю тиску в шинах, допомоги при старті на підйом, подушками безпеки, кондиціонером тощо.

За кросовери хочуть заплатити 118 млн 156 тис. 650 гривень.

Другий договір передбачає закупівлю 45 пікапів, за які заплатять 59 млн 157 тис. гривень. Пікапи повинні мати дизельні двигуни потужністю 150 к.с., механічну коробку передач, антиблокувальну гальмівну систему, системаму курсової стійкості, допомогу при екстреному гальмуванні, контроль тиску в шинах, допомогу при старті на підйом, подушкибезпеки, кондиціонер тощо.

Третій договір передбачає закупівлю 10 автобусів, на що витратять 37 млн 335 тис. гривень. Автобуси повинні мати не менше 30 місць для сидіння, антиблокувальну систему гальм, систему курсової стійкості, кондиціонери.

Про те, що Київ купував минулого тижня дивіться у відео KВ

Нагадаємо, Головне управління Національної поліції в Києві планує до кінця грудня придбати два автомобіля на базі Renault Master, на що хочуть витратити 3 млн гривень.

Читайте: Поліція Києва витратить 3 млн гривень на 2 нових легковика

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона