Наслідки ранкових ударів можуть перевищити масштаби атаки 10-12 жовтня, – “Укренерго”

image
22 Жовтня 2022, 14:09
Поділитися:

22 жовтня 2022 г. 14:02

Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні НЕК “Укренерго”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ремонтні бригади НЕК “Укренерго” приступлять до відновлення щойно рятувальники ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань. Спеціалісти “Укренерго” вживають всіх заходів для якнайшвидшого відновлення електропостачання в регіонах, які наразі залишилися без світла”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Громадян закликали ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Нагадаємо, сьогодні, 22 жовтня, у Київській області сили протиповітряної оборони збили кілька ракет, що летіли на столицю. Містян закликали користуватися укриттями та економити електроенергію і з розумінням ставитися до обмежень її постачання.

Читайте: Кияни можуть оперативно дізнатися про можливі відключення електроенергії через чат-бот YASNO в Telegram

Фото: “Укренерго”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона